Něco o nás

Jsme klub leteckých modelářů.

4 Responses to Něco o nás

 1. vlastislav šmejc says:

  čau borci
  díky mirku kellnerovi, mému bývalému spolužáku a kamarádovi z opavské strojní prumky jsem se zúčastnil, coby divák, vaší akce v holasovicích 9.7.11. musím říci, že se mi to líbilo. píši vám však hlavně, abych poradil, jak dál s vašími internetovými stránkami. mám příbuzného v litomyšli, který také modelaří, a našel jsem stránky litomyšlského spolku, které se mi líbily svým obsahem. takže bych vám rád doporučil, abyste si je prohlédli a snad tam najdete nějakou inspiraci. internetová adresa je http://www.slml.cz.
  přeji mnoho zdaru do budoucna
  v.šmejc

  • admin says:

   Dobrý den, díky za pochvalu, naše stránky jsou stále velmi mladé, takže se rodí pomalu. Díky za tip podívám se na stránky a načerpám novou inspiraci. Stránky modelářů z Litomyšle ale jsou http://modelari.lit.cz

   Admin

 2. Racek says:

  Chci se zeptat, zdali budete dělat nějakou soutěž rc modelů v Opavě.Rád se přídu podívat protože jsem z Kravař.Dlouho jsem na žádné soutěži nebyl a rád bych se zas podíval na nějaké oldtimery.

  • admin says:

   Dobrý den, soutěž historiků Opavský Kmet budeme opět pořádat v létě příštího roku. Přesný termín ale ještě není, až bude, určitě ho zveřejníme na našich stránkách.

   Admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *