A nastala doba halová…

DSCF3450

 

Jak už je v tomto podzimním období zvykem, uložili jsme některá letadla k zimnímu odpočinku do hangáru, některá do dílny k menším či větším opravám a oprášili jsme opět házedla a halové gumáčky.  

Jako první rozlétání po letní přestávce vyhlásil náčelník další kolo HHH (Hospodská Halová Házedla), které se konalo ve čtvrtečním klubu. Pravidla zůstala stejná jako vloni, tzn. libovolné házedlo a háže se vsedě ze židle. Soutěžících bylo víz než házedel, ale nakonec odlítali všichni. Někteří dokonce dosahovali s půjčeným házedlem lepších časů než sám majitel.

Výsledková listina z HHH je ZDE

 

Poslední listopadovou sobotu jsme se pak sešli v tělocvičně k opravdové soutěži halových házedel a gumáčků. Kromě dospělých přišli také děti ze dvou kroužků, takže bylo v tělocvičně celkem těsno. Soutěž házedel proběhla poměrně v pohodě, veselo bylo až při soutěži gumáčků, kdy někteří, pod vidinou vítězství natočili do svazku co tam vlezlo a pak parkovali model pod stropem na konstrukci. Jak to nakonec s modelem dopadlo je vidět na fotkách.

Výsledková listina z haly je ZDE

KluP.

Akce klubuPermalink

Comments are closed.